Blur & Gorillaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blur & Gorillaz

Česko-Slovenské Fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?

Goto down 
+2
Rycfield
GoRiLL
6 posters
AutorZpráva
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty03.08.07 21:05

Jako posluchač se neustále vyvíjím a sami víte, že se nedá poslouchat stále to samé Very Happy , a tak bych byl rád, kdybyste sem napsali o kapelách, které posloucháte. Já osobně vám toho můžu nabídnout celkem dost: Muse, Arctic Monkeys, Oasis, Linkin Park, The Clash, Klaxons, Kasabian, Red Hot Chili Peppers, The Killers, z českých kapel to jsou Tata Bojs, J.A.R., a taky Monkey Business nebo Sunshine. Nejspíš sem na něco zapomněl, tak to sem dopíšu později, Mějte se hezky:-) clown cyclops affraid cheers
Návrat nahoru Goto down
Rycfield

Rycfield


Male Poeet p?íspivku : 43
Age : 32
Registration date : 13. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty09.08.07 20:19

S většinou z těch co jsi napsal mohu upřímě souhlasit a snad i mohu jetě doplnit za sebe green day,U2 (klasika) , poté nemůžu z vlastní strany opomenout Lion Seul,Luis Armstrong, samozřejmě Gorillaz,Blur,TGTBATQ a Damon Albarn pokud si časem vzpomenu na ještě nějaké jako třeba Daniel Landa , DJ Shadow a Mos Def tak je sem určitě připíšu cheers
Návrat nahoru Goto down
http://www.ofplapiduch.estranky.cz
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty12.08.07 22:34

Rycfield:Ty vole ty dneska jenom perlíš, Landa fakt ne, ale proti gustu....
Neutral affraid lol! Ahoj děti
Návrat nahoru Goto down
Rycfield

Rycfield


Male Poeet p?íspivku : 43
Age : 32
Registration date : 13. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty13.08.07 8:20

GoRiLL napsal:
Rycfield:Ty vole ty dneska jenom perlíš, Landa fakt ne, ale proti gustu....
Neutral affraid lol! Ahoj děti

Promin zapomel jsem to upřesnit kategorie příležitostních:Daniel Landa
Návrat nahoru Goto down
http://www.ofplapiduch.estranky.cz
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty13.08.07 22:57

Rycfield: to už je něco jinýho ale pořád to nepobírám Suspect pale
Návrat nahoru Goto down
RickX

RickX


Male Poeet p?íspivku : 18
Age : 37
Lokalizácia : UH
Registration date : 25. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty14.08.07 0:16

Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty14.08.07 13:29

Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty30.08.07 21:32

ted celkem žeru Smashing Pumpkins takže doporučuju affraid
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty03.10.07 18:05

Taky Radiohead sou SUPER
Návrat nahoru Goto down
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty14.10.07 0:13

Ja mám najradšej tieto: Monkey Business, Daft Punk, Radiohead (a momentálne ich posledný album In Rainbows - niečo úžasné), J.A.R., Jamiroquai, Klaxons, Khoiba, Kraftwerk, občas The Clash, Sigur Rós, Ska-P, Five Iron Frenzy (ska-punk), Hooverphonic, Depeche Mode, Erasure...je toho naozaj dosť...a často sa to aj u mňa strieda, teraz mám najmä Radiohead/Blur obdobie..záleží podľa nálady, chuti a pod. Však to určite poznáte Wink
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty18.10.07 9:51

ono už vyšlo to nový cédo Radiohead?? supéééééér geek
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty25.10.07 14:29

už mám taky ty radiohead a je fakt božíííííííííííííí affraid affraid lol!
Návrat nahoru Goto down
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty26.10.07 23:45

Súhlasím, In Rainbows je fakt skvelé..hoci čítal som "recenziu" jedného blogera, ktorý album označil ako totálnu nudu...niekomu na jednom fóre zase chýba depresívny Radiohead a tvrdšie gitary. Ja si myslím, že album sa im vydaril - je to samozrejme iné ako to čo predtým, hoci v podstate základ ostáva, ale ja som úprimne napríklad rád že to nie je až tak depresívne. A osobne by som Radiohead nekategorizoval ako čisto depresívnu skupinu, alebo skupinu nejakých ufňukancov ktorí sa nevedia vyrovnať so životom (tak niektorí túto skupinu vnímajú). Aspoň sa vyvíjajú a majú nápadité a rozmanité albumy, nie ako pop-punkové, skate-punkové, emo komerčné hnusy, ktoré sa ani nedajú počúvať a púšťajú ich v rádiách - však to je otrasné, čo sa dnes hráva.
A páči sa mi že RH zvolili taktiku - zaplať za album koľko chceš...niektorí si myslia že to bol len marketingový ťah od nich aby sa zase o nich hovorilo a aby zarobili - no a čo ? A hovorilo sa o nich aj predtým...a keď zarobia takýmto spôsobom ? Čo je na tom zlé ? Však vydavateľstvá ich oberú o väčšinu prachov z predaja albumu...Radiohead to jednoducho opäť dokázali a sú jednoducho v hudobnom svete perfektní - a kto ich nemá rád a nepočúva - to je jeho vec. Hlavne že sa páčia mne Wink Trochu som sa rozpísal Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mateo.Negro

Mateo.Negro


Male Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Lokalizácia : Brno
Registration date : 05. 01. 08

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty10.01.08 18:57

Když jsem si to tu pročet, tak jsem zjistil, že svým názorem asi hodně z vás naseru, ale co se dá dělat. Z českých totiž poslouchám převážně hiphop (DeFuckTo, Naše Věc, La4, Wich, kdo zná) jinak J.A.R, Monkey bussines, Tatabojs (už bylo řečeno). Ze zahraničních bych rád nade všechny vyzdvihl The Prodigy, dále bych se ještě zmínil o kapelách Rammstein, Korn, Jamiroquai, Chemical brothers, Outkast, Rhymefest.....Radiohead si taky rád poslechnu, ale není to vyloženě můj šálek čaje, spíš taková náladovka (Gorillaz už počítám jako samozřejmost).
Návrat nahoru Goto down
http://den-d.wz.cz/
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty19.01.08 20:49

Já teda hip hop zrovna nemusim(Wich, La4,...) ale ted se mi docela líbí WWW.
nejvíc ale ted žeru Radiohead, všechny alba(až na Pablo Honey - to pořád nějak nemusim (samozřejmě kromě Creep)) prostě sou u mě momentálně the best Twisted Evil affraid lol!
Návrat nahoru Goto down
Mateo.Negro

Mateo.Negro


Male Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Lokalizácia : Brno
Registration date : 05. 01. 08

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty21.01.08 17:49

Mateo.Negro napsal:
Když jsem si to tu pročet, tak jsem zjistil, že svým názorem asi hodně z vás naseru, ale co se dá dělat. Z českých totiž poslouchám převážně hiphop (DeFuckTo, Naše Věc, La4, Wich, kdo zná) jinak J.A.R, Monkey bussines, Tatabojs (už bylo řečeno). Ze zahraničních bych rád nade všechny vyzdvihl The Prodigy, dále bych se ještě zmínil o kapelách Rammstein, Korn, Jamiroquai, Chemical brothers, Outkast, Rhymefest.....Radiohead si taky rád poslechnu, ale není to vyloženě můj šálek čaje, spíš taková náladovka (Gorillaz už počítám jako samozřejmost).
Ještě jsem zapomněl na Massive attack!
Návrat nahoru Goto down
http://den-d.wz.cz/
Rycfield

Rycfield


Male Poeet p?íspivku : 43
Age : 32
Registration date : 13. 01. 07

Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty13.02.08 13:13

Teď sem začal poslouchat J.A.R. , Boba Marliho a Jungly a teď hlavně hodně Maceo Parkera Surprised Surprised clown . . . . . . pro fanoušky této hudby doporučuji zkouknout toto video Smile https://www.youtube.com/watch?v=YJmIN8RNBUg a také https://www.youtube.com/watch?v=a0eZtYNzHkM
Návrat nahoru Goto down
http://www.ofplapiduch.estranky.cz
Sponsored content





Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?   Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co ostatní kromě Damonových projektů posloucháte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blur & Gorillaz :: Blur & Gorillaz Fórum :: Ostatné-
Přejdi na: