Blur & Gorillaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blur & Gorillaz

Česko-Slovenské Fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 2D,Noodle,Russel,Murdoc

Goto down 
+16
Marion
Shaggy
Neřád
Homer
Guardian angel
w -cz
Anetta101
thea
dracula audio_posluchator
Mu®DOC
Rycfield
GoRiLL
trabantik23
NINJAi
M.O.R.
Zlute Kachne
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Rycfield

Rycfield


Male Poeet p?íspivku : 43
Age : 32
Registration date : 13. 01. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty26.02.07 8:51

Mu®DOC napsal:
Rycfield napsal:
dracula audio_posluchator napsal:
nejlepší je noodle, protože to je holka jen má malej předek Very Happy

Jo to je pravda na tom předku mohli trochu zaparacovat Very Happy What a Face

no jasne to by se vam libilo... a pak bysme tu meli dalsi kobru ala Pamela Anderson a este k tomu ve 13 nebo kolik ji je...

No jo ale dokážete si přectavit Pamelu v Gorillaz? affraid
Ale mohlo by to bejt zajímavý třeba by jí i udělali místnost v Kong Studiu nebo alespoň takovej malej šmajchl kabinet lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.ofplapiduch.estranky.cz
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty15.03.07 20:52

dracula audio_posluchator napsal:
nejlepší je noodle, protože to je holka jen má malej předek Very Happy

A zadek se ti nelíbí? Laughing Wink

Rycfield napsal:

Jo to je pravda na tom předku mohli trochu zaparacovat Very Happy What a Face

Tak ty bys jí píchnul mega injekci hormonů jo? Že se nestydíš... tohle Noodle udělat... Evil or Very Mad Very Happy

Mu®DOC napsal:

no jasne to by se vam libilo... a pak bysme tu meli dalsi kobru ala Pamela Anderson a este k tomu ve 13 nebo kolik ji je...
15, vlastně tenhle rok by jí mělo bejt 16 (když ale nikdo neví kdy se narodila tak je to potom těžký) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
dracula audio_posluchator

dracula audio_posluchator


Male Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 21. 08. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty16.03.07 16:45

GoRiLL napsal:
Jako nic proti vám, ale myslel sem že je to tady o členech a ne o nějaký čiči z václavákujavascript:emoticonp('Very Happy') Já se porád nemožu rozhodnout ale nej bude asi 2-D javascript:emoticonp('Cool')
ty voe co to píšeš před ty smajly
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty09.04.07 10:12

dracula audio_posluchator napsal:

ty voe co to píšeš před ty smajly

Ty woe já jsem se teďka díky tobě smíchy rozkašlala... Laughing Laughing
Ale taky si řikám... javascript emoticon... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
dracula audio_posluchator

dracula audio_posluchator


Male Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 21. 08. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty11.05.07 17:34

Zlute Kachne napsal:
dracula audio_posluchator napsal:

ty voe co to píšeš před ty smajly

Ty woe já jsem se teďka díky tobě smíchy rozkašlala... Laughing Laughing
Ale taky si řikám... javascript emoticon... Laughing
Tak teď fážně co to tam píšete?
Návrat nahoru Goto down
thea




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 05. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty18.05.07 17:28

Noodle je nej. Ale fakt je že ten předek, no... hrůza Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Anetta101

Anetta101


Female Poeet p?íspivku : 1
Age : 31
Registration date : 30. 12. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty02.07.07 0:20

thea napsal:
Noodle je nej. Ale fakt je že ten předek, no... hrůza Mad Rolling Eyes

Ehm.... co furt s tím máte??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
w -cz

w -cz


Male Poeet p?íspivku : 6
Age : 37
Lokalizácia : Loc: 49°46'53.85"N,14°41'13.08"E
Registration date : 31. 07. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty31.07.07 11:01

NOODLE je absolutně suprová tak jak je - NEMĚNIT!!! Smile
Jinak mám rád i 2-D...Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.midnightfools.wz.cz                                ww
Guardian angel

Guardian angel


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 13. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty13.08.07 22:27

afro Arrow What a Face cyclops
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty13.08.07 22:51

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol!
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty14.08.07 13:33

GoRiLL napsal:
Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol!

ano chapu presne tohle jsem chtel taky rict
Návrat nahoru Goto down
Homer

Homer


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hohó!!   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty15.08.07 22:08

afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro afro What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
Homer

Homer


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty15.08.07 22:11

Abych taky řekl něco kloudného tak já bych na nikom nic neměnil.
Hmm...koláč!
Návrat nahoru Goto down
Neřád

Neřád


Male Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty16.08.07 14:14

Houmr: Taky bych si dal koláč
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty16.08.07 22:00

A co třeba pizza nebo kung pao anebo těstoviny se sýrovou omáčkou??? rendeer afro lol! affraid
Návrat nahoru Goto down
Homer

Homer


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty17.08.07 10:46

Nonono to se ví že jo já nepohrdnu ničím! Very Happy A nebo ještě hamburger,kuřecí medajlónky,hranolky,krokety,smažák,kuřecí-vepřoví řízek,hovězí polévka,guláš-gulášovka,všechny tavené sýry,jogurty,čokolády-sušenky,brambůrky,tiramisu,koláče a koláčky,křupky,sýry tvrdé,žužu,lízátky, turecký med,pražené oříšky,koblihy, škvarky,bůček,sádlo,vepřová kýta,kuře,zmrzliny,bonbóny,čokapik,siniminýs,neskvik atd...MŇAM! What a Face Razz
Návrat nahoru Goto down
Neřád

Neřád


Male Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty23.08.07 14:19

Je tu dost živo že? cyclops
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty23.08.07 21:32

Neřád napsal:
Je tu dost živo že? cyclops

ale nikdo se tu nebavi k tematu... od ceho je sekce Ostatní?
Návrat nahoru Goto down
Homer

Homer


Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 13. 08. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty24.08.07 9:18

"Ostatné!"
Návrat nahoru Goto down
Shaggy

Shaggy


Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 21. 09. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty21.09.07 19:52

Jo, to vidím, tak já navážu na téma Smile já si myslím, že 2-D je nejnejnej, ale to neznamená, že takovým Russelem, Noodle nebo Murdocem pohrdám.Jsou každej v něčem dobří a špatní. cheers
Hele, představujete si taky někdy, že jste někdo slavnej, třeba 2-D nebo tak něco?Asi to zní šíleně, ale já jo a nemůžu se toho zbavit Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marion

Marion


Female Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 11. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty24.11.07 12:01

Shaggy napsal:
Jo, to vidím, tak já navážu na téma Smile já si myslím, že 2-D je nejnejnej, ale to neznamená, že takovým Russelem, Noodle nebo Murdocem pohrdám.Jsou každej v něčem dobří a špatní. cheers
Hele, představujete si taky někdy, že jste někdo slavnej, třeba 2-D nebo tak něco?Asi to zní šíleně, ale já jo a nemůžu se toho zbavit Mad Very Happy

Já si myslím,že nejnejnej jsou všichni Very Happy a ještě já se nemůžu zbavit takových divných snů že jím hřebíky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marion

Marion


Female Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 11. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty27.11.07 21:42

Chjo tu nikdo není Sad
Návrat nahoru Goto down
RickX

RickX


Male Poeet p?íspivku : 18
Age : 37
Lokalizácia : UH
Registration date : 25. 01. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty03.12.07 0:21

jde to tu ztuha Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marion

Marion


Female Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 11. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty04.12.07 1:11

Jééé já nevěřím svým očím affraid konečně živáček cheers lol! no...to máš pravdu moc se tu nemluví...
Návrat nahoru Goto down
Shaggy

Shaggy


Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 21. 09. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty16.12.07 21:13

Ale náhodou, jsem tu ob den, ale když tu nikdo moc nechodil, tak nemělo cenu sem něco psát, mluvit sám se sebou je trocu divočina Smile
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty28.12.07 11:53

Marion napsal:
Shaggy napsal:
Jo, to vidím, tak já navážu na téma Smile já si myslím, že 2-D je nejnejnej, ale to neznamená, že takovým Russelem, Noodle nebo Murdocem pohrdám.Jsou každej v něčem dobří a špatní. cheers
Hele, představujete si taky někdy, že jste někdo slavnej, třeba 2-D nebo tak něco?Asi to zní šíleně, ale já jo a nemůžu se toho zbavit Mad Very Happy

Já si myslím,že nejnejnej jsou všichni Very Happy a ještě já se nemůžu zbavit takových divných snů že jím hřebíky Very Happy

tak to dobrou chut! mimochodem - tvuj avatar je dokonaly!
Návrat nahoru Goto down
murdocbest

murdocbest


Female Poeet p?íspivku : 5
Age : 31
Registration date : 28. 12. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty28.12.07 21:26

chjo tady vubec nikdo neni Sad.. no to je jedno podle me je nejlepsi murdoc! king .. adobra je este noodle
Návrat nahoru Goto down
Marion

Marion


Female Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 11. 07

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty30.12.07 0:01

Mu®DOC napsal:
Marion napsal:
Shaggy napsal:
Jo, to vidím, tak já navážu na téma Smile já si myslím, že 2-D je nejnejnej, ale to neznamená, že takovým Russelem, Noodle nebo Murdocem pohrdám.Jsou každej v něčem dobří a špatní. cheers
Hele, představujete si taky někdy, že jste někdo slavnej, třeba 2-D nebo tak něco?Asi to zní šíleně, ale já jo a nemůžu se toho zbavit Mad Very Happy

Já si myslím,že nejnejnej jsou všichni Very Happy a ještě já se nemůžu zbavit takových divných snů že jím hřebíky Very Happy

tak to dobrou chut! mimochodem - tvuj avatar je dokonaly!


Jé díky mistře tvůj avatar je taky suprovej Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mateo.Negro

Mateo.Negro


Male Poeet p?íspivku : 10
Age : 33
Lokalizácia : Brno
Registration date : 05. 01. 08

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty29.05.08 17:38

Podle mně je největší stylař Russel. Nevím, Murdoc je taková dost slizká postavička, když ho vidím v těch jeho slipech jak se ještě oblizuje tím svým hadím jazykem, tak mi je fakt zle Very Happy P.S. Já bych si dal taky ten koláč.
Návrat nahoru Goto down
http://den-d.wz.cz/
miss-niccals

miss-niccals


Female Poeet p?íspivku : 1
Age : 30
Registration date : 17. 06. 08

2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty17.06.08 15:01

Mateo.Negro napsal:
Podle mně je největší stylař Russel. Nevím, Murdoc je taková dost slizká postavička, když ho vidím v těch jeho slipech jak se ještě oblizuje tím svým hadím jazykem, tak mi je fakt zle Very Happy P.S. Já bych si dal taky ten koláč.

tak ok:D nej je murdoc ..proste je nej,,,,,,a kdyz ho vidim v tech jeho slipach a jeste se olizoovat..ehm...uplne roztavam...Very Happy jo sem magor ale toz zname..murdoc lamac divcich srdci...proste pro me je to hvezda:D
cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2D,Noodle,Russel,Murdoc   2D,Noodle,Russel,Murdoc - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
2D,Noodle,Russel,Murdoc
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blur & Gorillaz :: Blur & Gorillaz Fórum :: GORILLAZ-
Přejdi na: