Blur & Gorillaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blur & Gorillaz

Česko-Slovenské Fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Gorillaz vodcamcaď pocamcaď

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Shaggy

Shaggy


Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 21. 09. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty23.09.07 18:13

Ahoj, tak já jsem zakladetel tohohle témata, no a............prostě tady vykecejte vše, co máte na srdci, because jsem viděl na jiných tématech věci úplně mimo téma.Jasně odběhnout se od toho dá, ale ne furt, žejo?Tak prostě tady to je a pište a tak Very Happy
Tak já nadhodim otázku číslo 1: Jak to vlastně je s Gorillaz, opravdu skončí nebo jak?
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty24.09.07 19:40

Jo, už skončili definitivně. Už jenom film D-Sides
Mimochodem máš fakt super obrázek affraid Idea clown lol!
Návrat nahoru Goto down
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty24.09.07 23:33

A ešte soundtrack k filmu čo bude vlastne tretí album :-P...ale čakal som od D-sides trochu viac...tešil som sa že sa tam objaví Stop The Dams v tej live verzii z Islandu...neva...mimochodom už mám aj ja Rise Of The Ogre - priamo z Londýna :-P júúúú
Návrat nahoru Goto down
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty25.09.07 19:23

Hezkyyyyyyyyyyyyy
Doufám že si to taky někdy koupim :-)
Návrat nahoru Goto down
Shaggy

Shaggy


Poeet p?íspivku : 10
Age : 31
Registration date : 21. 09. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty26.09.07 22:05

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Tak to je se mnou zle, omdlévám atd.Oni fakt končej Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No nic, nebudu to dramatizovat, dík za všimnutí obrázku Very Happy Jo je celkem dobrej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty27.09.07 23:48

Shep5555 napsal:
A ešte soundtrack k filmu čo bude vlastne tretí album :-P...ale čakal som od D-sides trochu viac...tešil som sa že sa tam objaví Stop The Dams v tej live verzii z Islandu...neva...mimochodom už mám aj ja Rise Of The Ogre - priamo z Londýna :-P júúúú

taky mam ROTO. taky primo z Londyna Very Happy a nedal bych ji nikomu ani za nic
Návrat nahoru Goto down
RickX

RickX


Male Poeet p?íspivku : 18
Age : 37
Lokalizácia : UH
Registration date : 25. 01. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty28.09.07 13:36

objednali ste to z bookfayre.cz? 1100 je na mě eště trochu dost, zvlášť na knížku Very Happy ale tak snad to časem slevní
Návrat nahoru Goto down
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty01.10.07 14:19

Mne to v Londýne kúpila kamoška, dokonca dostala aj zľavu - stálo to pôvodne 25 libier, so zľavou 17, takže ma to vyšlo v prepočte na 850 korún, čo síce nie je málo, ale tá kniha je aj dosť veľká, ťažká a je perfektne spracovaná. Ale odporúčam to čítať s výkladovým slovníkom po ruke, lebo je tam kopec neznámych slov. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gorillaz vodcamcaď pocamcaď   Gorillaz vodcamcaď pocamcaď Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Gorillaz vodcamcaď pocamcaď
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» GBQ better than Gorillaz???
» Gorillaz Film

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blur & Gorillaz :: Blur & Gorillaz Fórum :: GORILLAZ-
Přejdi na: