Blur & Gorillaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blur & Gorillaz

Česko-Slovenské Fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Najlepší album Blur

Goto down 
+5
GoRiLL
Mu®DOC
trabantik23
Zlute Kachne
M.O.R.
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Váš naj album
Leisure
Najlepší album Blur Vote_lcap0%Najlepší album Blur Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Modern Life Is Rubbish
Najlepší album Blur Vote_lcap9%Najlepší album Blur Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Parklife
Najlepší album Blur Vote_lcap36%Najlepší album Blur Vote_rcap
 36% [ 4 ]
The Great Escape
Najlepší album Blur Vote_lcap9%Najlepší album Blur Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Blur
Najlepší album Blur Vote_lcap9%Najlepší album Blur Vote_rcap
 9% [ 1 ]
13
Najlepší album Blur Vote_lcap27%Najlepší album Blur Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Think Tank
Najlepší album Blur Vote_lcap9%Najlepší album Blur Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Celkem hlasů : 11
 

AutorZpráva
M.O.R.
Admin
Admin



Male Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 19. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty13.11.06 16:17

Tak ktorý je ten váš?
Návrat nahoru Goto down
http://www.blurfan.ic.cz
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 1:44

Podle tebe 13? Podle mě Parklife nebo Think Tank... Na TT sem se vyloženě upnula (já se vždycky na něco upnu... Laughing )
Parklife má nejlepší výběr písniček.. a takovej barvitej je.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
trabantik23




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 2:06

v jakem jazice je to psat? pig
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 14:19

nemohl bych dat pulku hlasu TT a pulku 13??? afro no dobre, mirne se klonim k Think Tank, ale na 13 je zase Trimm Trabb a tu mam nejradsi. Jenze na TT je zase Caravan... moje srdecni zalezitost. A na 13 zase Caramel, jenze prave ted mi tu hraje Crazy Beat a ja fakt nevim jak se rozhodnout... Rolling Eyes no a pak tu mame jeste dalsi alba a dalsi vynikajici songy... POMOC!
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 18:00

trabantik23 napsal:
v jakem jazice je to psat? pig

Anglicky Shocked Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 18:02

Mu®DOC napsal:
nemohl bych dat pulku hlasu TT a pulku 13??? afro no dobre, mirne se klonim k Think Tank, ale na 13 je zase Trimm Trabb a tu mam nejradsi. Jenze na TT je zase Caravan... moje srdecni zalezitost. A na 13 zase Caramel, jenze prave ted mi tu hraje Crazy Beat a ja fakt nevim jak se rozhodnout... Rolling Eyes no a pak tu mame jeste dalsi alba a dalsi vynikajici songy... POMOC!

Jak můžeš mít tak dobrou paměť? Shocked Hele, koukam že Trimm Trabb se líbí tak 99% všech fandů Blur, všichni milujou tenhle song... Crazy Beat.. mňam to je lahůdka Razz Ale na svoje Parklife nedam dopustit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
M.O.R.
Admin
Admin



Male Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 19. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty30.12.06 23:33

citace :
Jak můžeš mít tak dobrou paměť? Shocked Hele, koukam že Trimm Trabb se líbí tak 99% všech fandů Blur, všichni milujou tenhle song... Crazy Beat.. mňam to je lahůdka Razz Ale na svoje Parklife nedam dopustit Very Happy

zaujimave na tom je to ze vsetci miluju Trimm Trabb ale asi malokdo vie ze je to pesnicka o topankach Adidas Trimm Trabb Very Happy
Najlepší album Blur Adidas-trimm-trab-montage
Návrat nahoru Goto down
http://www.blurfan.ic.cz
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty31.12.06 17:03

WOW tak to jsem netusil... porad jsem hledal ve slovniku co to vlastne znamena... Ale na tech Adidaskach maji jenom jedno "B" --Trimm Trab
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty31.12.06 17:53

Mu®DOC napsal:
WOW tak to jsem netusil... porad jsem hledal ve slovniku co to vlastne znamena... Ale na tech Adidaskach maji jenom jedno "B" --Trimm Trab

Shocked to je fakt... chytrej hošan Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty01.01.07 15:16

Zlute Kachne napsal:
Mu®DOC napsal:
WOW tak to jsem netusil... porad jsem hledal ve slovniku co to vlastne znamena... Ale na tech Adidaskach maji jenom jedno "B" --Trimm Trab

Shocked to je fakt... chytrej hošan Very Happy

afro
Návrat nahoru Goto down
M.O.R.
Admin
Admin



Male Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 19. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty01.01.07 16:48

Mu®DOC napsal:
WOW tak to jsem netusil... porad jsem hledal ve slovniku co to vlastne znamena... Ale na tech Adidaskach maji jenom jedno "B" --Trimm Trab

to preto tam blur dali o jedno B naviac aby nemuseli adidasu platit autorske prava Very Happy chytre nie?

to je to iste ako ked su boty Nike a Mike...alebo Abibas a Adidas Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.blurfan.ic.cz
M.O.R.
Admin
Admin



Male Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 19. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty01.01.07 17:19

Zlute Kachne napsal:
Podle tebe 13? Podle mě Parklife nebo Think Tank... Na TT sem se vyloženě upnula (já se vždycky na něco upnu... Laughing )
Parklife má nejlepší výběr písniček.. a takovej barvitej je.. Very Happy

jasne ze 13 je top u mna...je to trochu pre narocnejsich posluchacov ale hudobne mi znie ako najlepsie zo vsetkych albumov..chlapci sa tam pohrali trochu zo zvukmi Cool

Think Tank je taky nemastny-neslany-pol albumu je super ale niektore songy su mizerne napr:
Maroccan peoples revolutinary...
Jets
Gene by gene
Brother and sisters..

tieto songy akosi nemusim Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.blurfan.ic.cz
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty01.01.07 20:48

M.O.R. napsal:
Mu®DOC napsal:
WOW tak to jsem netusil... porad jsem hledal ve slovniku co to vlastne znamena... Ale na tech Adidaskach maji jenom jedno "B" --Trimm Trab

to preto tam blur dali o jedno B naviac aby nemuseli adidasu platit autorske prava Very Happy chytre nie?

to je to iste ako ked su boty Nike a Mike...alebo Abibas a Adidas Cool

pani, tak to je chytry... ten song je zkratka best afro
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty01.01.07 20:59

M.O.R. napsal:
Zlute Kachne napsal:
Podle tebe 13? Podle mě Parklife nebo Think Tank... Na TT sem se vyloženě upnula (já se vždycky na něco upnu... Laughing )
Parklife má nejlepší výběr písniček.. a takovej barvitej je.. Very Happy

jasne ze 13 je top u mna...je to trochu pre narocnejsich posluchacov ale hudobne mi znie ako najlepsie zo vsetkych albumov..chlapci sa tam pohrali trochu zo zvukmi Cool

Think Tank je taky nemastny-neslany-pol albumu je super ale niektore songy su mizerne napr:
Maroccan peoples revolutinary...
Jets
Gene by gene
Brother and sisters..

tieto songy akosi nemusim Rolling Eyes

no tak u me je 13 na skoro stejny urovni jako TT. mno s tema slabyma songama na TT teda spis nesouhlasim (nemam rad jenom Brothers And Sisters a Sweet Song je na me az nejak moc sweet) na 13 nemusim treba Battle nebo No Distance To Run, ale kazdy mame svuj vlastni cit, co by to bylo za lidi, kdyby jsme byli vsichni stejny. flower
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty04.01.07 18:58

M.O.R. napsal:


jasne ze 13 je top u mna...je to trochu pre narocnejsich posluchacov ale hudobne mi znie ako najlepsie zo vsetkych albumov..chlapci sa tam pohrali trochu zo zvukmi Cool

Think Tank je taky nemastny-neslany-pol albumu je super ale niektore songy su mizerne napr:
Maroccan peoples revolutinary...
Jets
Gene by gene
Brother and sisters..

tieto songy akosi nemusim Rolling Eyes

Neeeeee....Jets a Brother and sister se mi líběj Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty04.01.07 18:59

Mu®DOC napsal:


no tak u me je 13 na skoro stejny urovni jako TT. mno s tema slabyma songama na TT teda spis nesouhlasim (nemam rad jenom Brothers And Sisters a Sweet Song je na me az nejak moc sweet) na 13 nemusim treba Battle nebo No Distance To Run, ale kazdy mame svuj vlastni cit, co by to bylo za lidi, kdyby jsme byli vsichni stejny. flower

S tim Sweet Song souhlasim... Song bych teda jako singl nevybrala, klip nic moc. Možná leda tak dobrej nápad. No i když... klip se líbí mejm bráchum Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
M.O.R.
Admin
Admin



Male Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 19. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty04.01.07 20:19

Zlute Kachne napsal:
Mu®DOC napsal:


no tak u me je 13 na skoro stejny urovni jako TT. mno s tema slabyma songama na TT teda spis nesouhlasim (nemam rad jenom Brothers And Sisters a Sweet Song je na me az nejak moc sweet) na 13 nemusim treba Battle nebo No Distance To Run, ale kazdy mame svuj vlastni cit, co by to bylo za lidi, kdyby jsme byli vsichni stejny. flower

S tim Sweet Song souhlasim... Song bych teda jako singl nevybrala, klip nic moc. Možná leda tak dobrej nápad. No i když... klip se líbí mejm bráchum Laughing

Neviem preco ale Sweet Song nikdy ako singel nevysiel a nikdy ani klip k tomuto songu nebol natoceny Smile pleties si jedno cez deviate..a sweet song a good song Wink mozno s song 2 a mellow song dohromady Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.blurfan.ic.cz
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty11.01.07 19:00

Zdravim, podle mě je nej každý album, na každym je plno skvělejch songů, ale když to vezmu kolem a kolem tak nejzajímavější je asi 13 a všechny klipy sou good
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty12.01.07 10:19

M.O.R. napsal:


Neviem preco ale Sweet Song nikdy ako singel nevysiel a nikdy ani klip k tomuto songu nebol natoceny Smile pleties si jedno cez deviate..a sweet song a good song Wink mozno s song 2 a mellow song dohromady Laughing

Ow, sakra, máš pravdu, spletla sem se... Tak to se omlouvám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
RickX

RickX


Male Poeet p?íspivku : 18
Age : 37
Lokalizácia : UH
Registration date : 25. 01. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty25.01.07 19:15

já jsem dal 13 ikdyž nemám u nich nejoblíbenější album, mám je rád všecky stejně moc Smile každopádně 13ka mě k nim přivedla Smile
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty26.01.07 21:55

RickX napsal:
já jsem dal 13 ikdyž nemám u nich nejoblíbenější album, mám je rád všecky stejně moc Smile každopádně 13ka mě k nim přivedla Smile

Mě k nim přivedli Gorillaz Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty27.01.07 0:01

No mne osobne sa napríklad páči The Great Escape a pesničky z neho ako napr. Charmless man, Stereotypes, Best days, Dan Abnormal, Globe Alone, Entertain me a samozrejme The Universal - to si chcem nechať zahrať aj na pohrebe..hahaha Very Happy ale tak páči sa mi od Bluru toho dosť..ale najviac asi albumy Modern life..., Parklife, The Great Escape...ostatné si musím ešte viacej napočúvať Smile
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty27.01.07 1:51

Shep5555 napsal:
No mne osobne sa napríklad páči The Great Escape a pesničky z neho ako napr. Charmless man, Stereotypes, Best days, Dan Abnormal, Globe Alone, Entertain me a samozrejme The Universal - to si chcem nechať zahrať aj na pohrebe..hahaha Very Happy ale tak páči sa mi od Bluru toho dosť..ale najviac asi albumy Modern life..., Parklife, The Great Escape...ostatné si musím ešte viacej napočúvať Smile

Tos neměl dělat... Právě sem si díky tobě vzpoměla na Entertain Me, což je song, na kterej sem měla závislost. Zbavila sem se jí (protože sem na song časem zapoměla) ale teď jí mam zpátky... Ha Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
Shep5555




Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 03. 01. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty04.02.07 0:29

citace :
Tos neměl dělat... Právě sem si díky tobě vzpoměla na Entertain Me, což je song, na kterej sem měla závislost. Zbavila sem se jí (protože sem na song časem zapoměla) ale teď jí mam zpátky... Ha

Heh...no stalo sa Smile ..prepáč tongue ale tak ja také mávam tiež..niekedy sa nalepím na pesničku - alebo skôr pesnička sa nalepí na mňa (alebo oboje) a počúvam ju dookola až do zblbnutia Very Happy...potom to už omrzí...ale časom sa zase k tomu človek vráti, no... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty10.02.07 13:20

Ted jsem se nejak zaposlouchal do alba Blur... Kurna, nejak me to chytlo. Skoro kazdej song je tam chytlavej... And when she lets me slip away... Very Happy cheers la la la la ... na na na
Návrat nahoru Goto down
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty16.02.07 10:30

Shep5555 napsal:
citace :
Tos neměl dělat... Právě sem si díky tobě vzpoměla na Entertain Me, což je song, na kterej sem měla závislost. Zbavila sem se jí (protože sem na song časem zapoměla) ale teď jí mam zpátky... Ha

Heh...no stalo sa Smile ..prepáč tongue ale tak ja také mávam tiež..niekedy sa nalepím na pesničku - alebo skôr pesnička sa nalepí na mňa (alebo oboje) a počúvam ju dookola až do zblbnutia Very Happy...potom to už omrzí...ale časom sa zase k tomu človek vráti, no... Very Happy

to se u mně nestává... jakmile se do písničky zamiluju, tak se jí držim zubama nehtama a neomrzí mně (Herculean, Supermassive Black Hole od Muse, Happy Birthday od Birthday Massacre...)
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
GoRiLL

GoRiLL


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 11. 01. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty16.02.07 18:52

Tož já se taky často fixuju na jeden song
a Muse, to je špica, kdo nemáte jejich poslední album Black Holes and Revelations, tak si ho pořidte, stojí to zato
ZK: znáš od nich Starlight? tak na ní sem fixovanej já :-)
Návrat nahoru Goto down
dracula audio_posluchator

dracula audio_posluchator


Male Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 21. 08. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty24.02.07 18:47

což pak se vám nelíbí leisure?????
Návrat nahoru Goto down
Mu®DOC
Začiatočník
Začiatočník
Mu®DOC


Male Poeet p?íspivku : 61
Age : 34
Registration date : 30. 12. 06

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty28.02.07 20:34

dracula audio_posluchator napsal:
což pak se vám nelíbí leisure?????

... mno jak vidis Very Happy ale nelibi neni to spravne slovo...
Návrat nahoru Goto down
Brigit

Brigit


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 06. 04. 07

Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty06.04.07 20:06

já mám teda sto péro nejradši Parklife, už kvůli tomu klipu (Very Happy) a hlavně kvůli tomu, že to bylo 1.CD, který jsem od Blur slyšela... koupil mi ho táta asi před 3 rokama a já se do toho úplně zažrala Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Najlepší album Blur Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Najlepší album Blur
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Blur su naspet
» Blur - rozbor
» Graham Coxon sa vrati do Blur?
» Album

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blur & Gorillaz :: Blur & Gorillaz Fórum :: BLUR-
Přejdi na: