Blur & Gorillaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blur & Gorillaz

Česko-Slovenské Fórum
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Najlepší album Blur

Goto down 
+5
GoRiLL
Mu®DOC
trabantik23
Zlute Kachne
M.O.R.
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Váš naj album
Leisure
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap0%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Modern Life Is Rubbish
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap9%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Parklife
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap36%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 36% [ 4 ]
The Great Escape
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap9%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Blur
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap9%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
13
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap27%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Think Tank
Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_lcap9%Najlepší album Blur - Stránka 2 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Celkem hlasů : 11
 

AutorZpráva
Zlute Kachne
Admin
Admin
Zlute Kachne


Female Poeet p?íspivku : 108
Age : 33
Registration date : 27. 08. 06

Najlepší album Blur - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Najlepší album Blur   Najlepší album Blur - Stránka 2 Empty09.04.07 9:46

GoRiLL napsal:
Tož já se taky často fixuju na jeden song
a Muse, to je špica, kdo nemáte jejich poslední album ...

No to si piš že znám Starlight... To je nářez song.. Twisted Evil Jinak to poslední album Muse mám taky.. Smile

dracula audio_posluchator napsal:
což pak se vám nelíbí leisure?????

Jéééžiš na Leisure je můj milovanej song "Sing" Wink

Brigit napsal:
já mám teda sto péro nejradši Parklife, už kvůli tomu klipu (Very Happy) a hlavně kvůli tomu, že to bylo 1.CD,...

Tak moje první cédo, který jsem od Blur slyšela, bylo Think Tank... Takže jsem zatížená zase na něj... Ale parklife je druhý nejlepší... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.gorillaz.cz
 
Najlepší album Blur
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blur su naspet
» Blur - rozbor
» Graham Coxon sa vrati do Blur?
» Album

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Blur & Gorillaz :: Blur & Gorillaz Fórum :: BLUR-
Přejdi na: